Jak se rychle zbavit akné? Odpověď v sobě skrývá Sébium

 

akne_04
Sébium je řada produktů speciálně vyvinutých pro mastnou, smíšenou a aknózní pokožku a zahrnuje komplexní program hygieny, péče a doplňkové péče. Řada Sébium je určena pro všechny, koho trápí lesklý vzhled pleti, rozšířené póry, lehké i středně těžké a těžké formy akné.

Používáním produktů řady Sébium pleť získává zpět svou ztracenou rovnováhu a dochází ke zjemnění celkově zhrubělého povrchu pleti.

Všechny produkty řady Sébium obsahují unikátní patent Fluidactiv®, díky kterému působí nejen na projevy, ale i na příčiny mastné a aknózní pokožky. Zajišťuje tak maximální účinnost, dermatologickou bezpečnost a toleranci všech přípravků.

Patentovaný komplex Fluidactiv® reguluje kvalitu a složení kožního mazu, snižuje začervenání projevů a omezuje tak vznik akné. Zabraňuje oxidaci skvalenu, čímž kožní maz rozpustí a ten snáze odtéká kožními póry a neucpává je. Sébium obnovuje biologickou cestou kožní maz blízký tomu u zdravé pleti.

Bioderma rozumí potřebám našich zákazníků…

Produkt Sébium Global je řešením pro všechny, kteří pravidelně navštěvují dermatologa a řeší akné ať už lokálními, tak i celkovými léčivými přípravky. Je však také ideálním pomocníkem v případě, kdy nechceme ihned zvolit dermatologickou léčbu nebo potřebujeme udržet její výsledky.

Sébium Global je inovativní produkt, jehož výjimečnost spočívá ve spojení aktivních účinných látek. Jeho složky společně působí na VŠECHNY PŘÍČINY I PROJEVY AKNÉ, včetně ZMĚN VE SLOŽENÍ KOŽNÍHO MAZU, a tím se stává jediným dermokosmetickým produktem svého druhu na trhu.

Unikátní spojení patentu Fluidactiv® a látky zvané Bakuchiol obnovuje biologickou cestou kožní maz blízký tomu u zdravé pleti. Bakuchiol je jediná známá látka, s výjimkou izotretinoinu, která působí na všechny příčiny vzniku akné, avšak bez nežádoucích účinků.

Svým působením zvyšuje účinnost dermatologické léčby a výrazně zlepšuje kvalitu života našich zákazníků.

Sébium Global je tedy GLOBÁLNÍM ŘEŠENÍM pro všechny formy akné, od nejlehčích až po ty nejtěžší…


Dermokosmetika je v medicínské sféře považována za plnohodnotnou doplňkovou péči,
která podporuje účinky dermatologické léčby!